Menü

1 Yıl Garantili ARNİCA Süpürge Servisi

0

Arnica marka ürünleriniz için son teknoloji aletleri ve tam donanımlı personeliyle Özel Arnica Servis olarak hizmetinizdeyiz. Benimsediğimiz iş ahlakı ve disiplini ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. İlke edinmiş olduğumuz müşteri memnuniyetiyle kendimize bir yer edinmek firmamızın temel vizyonudur. Elektronik ve beyaz eşyalar çok sık kullanıldıkları için zaman içinde yıpranabiliyor ve belli bir süre sonra beyaz eşyalar onarıma ihtiyaç duyuyorlar. Eğer siz de yüksek meblağlarda ücretler ödemeden kaliteli hizmet almak istiyorsanız doğru adresiniz Özel İstanbul Arnica Servis olmalıdır.

Ürünlerinizin bozulmasından korkuyorsanız henüz teknolojinin bütün imkânlarını kullanan Özel Küçükçekmece Arnica Servis ile tanışmamışsınız demektir. Diğer servislerden farkımız eşyalarınızı ilk gün ki gibi pürüzsüz kullanıma sunmaktayız. Deneyimli personelimizle ürünlerinizin bakım ve tamirini büyük bir ustalık ve titizlikle yapmakta olup 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız. Müşterilerden gelecek olan her türlü şikâyet ve öneri hallerini değerlendirip bu noktada oldukça yapıcı bir tavır sergilemekteyiz.

Servis ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken web sitemizden özel servis başvuru formunu doldurmak olacaktır. Talebinizin alınmasının ardından yönlendirilecek donanımlı ekiplerimiz tarafından en kısa sürede hizmet ayağınıza ulaştırılacak ve ürününüzün bakım, onarımı yapılacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Ürünlerinizin güvenilir ellerde olduğunu bilmeniz, bize güvenmeniz ve inanmanız bizim hizmet kalitemizi daha üst seviyelere çıkarmak başlıca hedefimizdir.

Kaliteli, güvenilir ve cebinizi yakmayacak bir hizmet anlayışıyla yola çıktığımız Özel İstanbul Arnica Servis olarak sizlerden gelecek talepleri bekliyoruz. Ürünlerinizi gönül rahatlığıyla servisimize emanet edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızla dost, cebinizle barışık olmamız bizi tercih etmeniz için önemli bir gerekçedir. Çağın gerisinde kalmadan her daim kendini yenileyebilen bilgi, donanım ve ekip araçlarımızla sizlerin yanındayız. Sizlere yardımcı olabilmek için yenilenen teknolojiyle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.