Menü

Bornova LG Servis Merkezi

0

Dünyanın en ünlü elektronik markalarından biri olan LG ürünleri, Ar-Ge çalışmaları, inovasyonları ve kalitesi ile adından sıkça söz ettirmekte, neredeyse her yerde karşımıza çıkmaktadır. Elektronik devi olmanın sorumluluğunu sırtlayan LG, kalitesini senelerden beri hiç bozmayarak özellikle elektronik aletlerde belirli bir kalite standardını her şeyden önde tutan kullanıcılara hitap etmenin yanı sıra bütçe dostu elektronik cihazlarla da hem kaliteli hem de uygun fiyatlı elektronik ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

LG markası için özel servis hizmeti faaliyetlerimizi yürütmek üzere Bornova’da yer alan firmamız sizlere daima en iyi servisi sunmak için çalışmakta ve her geçen gün daha da ileri gitmektedir. Bornova LG Servis olarak daima hizmetinizdeyiz ve en iyi özel servis hizmetini bütün LG kullanıcılarına ulaştırmak için çalışmaktayız.

Firma olarak hızlı servis temel ilkelerimizden birisidir. Hızlı servis sayesinde LG markalı ürünlerinizin servis sürecinin bitmesi için haftalarca beklemenize gerek kalmamaktadır. Aynı gün servis hizmetimiz de hızlı servis hizmetimize ek olarak son derece sevilen ve LG kalitesini tercih eden tüm kullanıcıları her zaman memnun etmek için sizlere sunmuş olduğumuz önemli faaliyetlerimizden biridir.

Yedek parça değişim ve desteğini orijinal parçalar ile yapmak firma ilkelerimiz ve hizmet kalitemiz ile doğru orantılı bir hizmettir. 7/24 aktif çağrı merkezi hattımızın yanı sıra uzman kadromuz sayesinde her zaman aradığınızı bulabilecek ve LG kalitesini tercih ettiğiniz için bir kez daha memnun olacaksınız. Ürünlerinize uygulayacağımız tüm servis işlemleri 1 yıllık garanti güvencesini de içermektedir.

İzmir LG Servis hizmetimizi almak için tek yapmanız gereken şey bize iletişim numaralarımızdan ulaşmak ya da firmamızı adresimizde ziyaret etmektir. En iyi özel servis hizmeti için her zaman yanınızdayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.