Menü

Canlı Alem’deki Sesli Ve Görüntülü Sohbet Uygulamaları

0

İnternetin gelişmesi, iletişim olanaklarının da gelişmesini sağlamıştır. Bu konuda birçok sesli görüntülü sohbet uygulamaları faaliyete geçerek birçok kişi bu uygulamalardan istifade etmeye başlamıştır. Bu uygulamaların gelişmeye başladığı ilk dönemlerde sesli sohbet uygulamaları yaygınken sonraları görüntülü sohbet uygulamaları popüler olmaya başlamıştır. Sitemizde en iyi görüntülü sohbet siteleri arasında yer alarak birçok internet kullanıcısı tarafından tercih ediliyor.

Siteye Üyelik İşlemleri ve Üyelik Paketleri

Kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek için sesli ve görüntülü sohbet sitemiz belli bir üyelik işlemleri neticesinde sunuluyor. İnternet kullanıcıları sitemize girerek kendilerine sunulan üyelik paketlerinden herhangi birini, tercih ederek üyelik işlemlerini başlatabiliyorlar. Üyelik işlemlerinin belli bir paket şeklinde sunulmasının ana nedeni sitenin daha kaliteli bir şekilde kullanıcılara sunulmasıdır.

Konuma Göre Arkadaş Edinme İmkanları

Görüntülü ve sesli sohbet sitemizde sunmuş olduğumuz en kaliteli hizmetlerden birisi de üyelerimizin bulundukları konumlarına göre kendi özelliklerine yakın diğer üyeler ile tanışmalarına olanak sağlanmasıdır. Konum özellikleri kullanılarak sistemimiz kullanıcılarımızın konumunu tespit ederek o konumda ve o konuma yakın diğer üyelerin listesini çıkararak kullanıcıların bu profilleri görmesi sağlanıyor.

Davet usulu ile arkadaşlık kurulunca sonrasında sesli ve görüntülü sohbetlere geçiliyor. Görüntülü ve sesli sohbet özelliklerinden yararlanabilmek için kullanıcıların mikrofon ve kamera özelliklerinin olması gerekiyor. Kullanıcılar dilerlerse genel sohbet odasında görüşme yapabileceği gibi kullanıcılar için özel sohbet odaları da açılabiliyor. Kullanıcılardan belirli kurallara uyması bekleniyor.

Kaynak : Canlı Alem

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.