Menü

Emekliye Kredi Veren Bankaların İstedikleri Şartlar Nelerdir?

0

Günümüzde teknolojiye çok ciddi miktarlarda harcama yapılmaktadır. Emekliler de cep telefonu vb. teknolojik aletleri talep etmektedirler. Media markt cep telefonu emeklilerin cep telefonu ihtiyaçlarını gidermek için talep ettikleri telefonlardır. Media markt cep telefonu diyerek arama yaptığınızda pek çok cep telefonuna ulaşabilirsiniz. Media markt cep telefonu Apple, Samsung, Vestel, Nokia, General Mobile ve daha birçok markayı kapsamaktadır.

Media markt cep telefonun fiyat skalası yaklaşık olarak on bir bin (11.000) Türk lirası ile üç yüz yetmiş dokuz (379) Türk lirasıdır. Media markt cep telefonu kişinin ekran büyüklüğü, işletim sistemi gibi beklentileri doğrultusunda seçilebilmektedir.

Media markt cep telefonu bütçenize göre uygun bir cep telefonu olabilir. Media markt cep telefonu araması size çeşitli cep telefonları arasından en ideal cep telefonuna ulaşma imkânı vermektedir. Media markt cep telefonunu seçtiğinizde istediğiniz media markt cep telefonunu almak için bakiyeniz yetmiyorsa bankadan kredi çekebilirsiniz. Emekli bir birey olarak media markt cep telefonu satın almak için gereken ve diğer ihtiyaçlarınız için lazım olan krediyi bankaların hangi koşullarda verdiğini öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi ve Emeklilere Kredi

Emekliler Halkbank internet şubesi nden kredi alabilirler. Halkbank internet şubesi kredi vermek için bazı şartlar koşmuştur. Halkbank internet şubesinde maaşını bu bankadan alan veya maaşını bu bankaya aktarma sözü veren emekli müşteriler için aylık %1.49’dan başlayan faiz oranları bulunmaktadır. Halkbank İnternet Şubesinde emeklilerin bütçelerine göre ayarlanmış geri ödeme seçimleri de vardır. Halkbank internet şubesindeki kredi 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredidir.

Halkbank internet şubesinden kredi ödemelerinizi aylık eşit taksitli, artan veya azalan taksitli, 3 ayda bir taksitli ve serbest ödemeli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank internet şubesinden başvuru yapabilmek için 3452’ye EMEKLI, TC KİMLİK NO, GELİR BİLGİSİ, TALEP EDİLEN TUTAR bilgilerinizi aralarında birer boşluk bırakarak yollayabilirsiniz. Halkbank internet şubesinden mevcut konumunuza en yakın Halkbank şubesini öğrenebilirsiniz. Halkbank’ta yapacağınız diğer işlemler için de Halkbank internet şubesini kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi ve Ziraat Atm

Ziraat bankasındaki işlemler Ziraat Atm’den gerçekleştirilebilir. Ancak Ziraat Atm’ye gitmek istemiyorsanız Ziraat Atm yerine bankanın internet şubesini de kullanabilirsiniz. Ziraat Atm’de kartsız işlem de yapılabilmektedir. Ziraat atmde kartsız işlem menüsüne girmelisiniz. Ziraat Atm’den para transferleri yapılabilmektedir.

Ziraat atmde para yatırma, ödeme işlemleri, yatırım işlemleri, başvuru işlemleri, bank kart işlemleri, çipli kart işlemleri mevcuttur. Hatta ziraat atmde sim kart bloke kaldırma işlemi bile yapılabilir. Ziraat atmde biometrik işlem seti de bulunmaktadır. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi başvurusu Ziraat Atm ve çağrı merkezlerinden yapılabilir. Kredi başvurusu için başvuru formu, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, gelir belgesi istenebilmektedir.

Detaylı bilgi için Kredivepara.com adresini ziyaret ediniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.