Menü

En Özel Telefon Hangisi?

0

Teknolojinin her an değişmesi ve kendini yenilemesi birçok alanda gelişmeye yardımcı oluyor. Teknolojinin gelişmesinden payını alan telefonlar birbirinden ilginç özellikleriyle piyasaya sürülüyor. Kullanıcılar doğal olarak en özel telefon hangisi sorusuna cevap arıyor. Peki en özel telefon hangisi, kaç TL’den satışa sunuluyor diye sizlerde merak ediyorsanız hemen cevap verelim. İşte piyasanın en özel telefonları.

iPhone XS Max

En özel telefon hangisi” sorusuna vereceğimiz ilk cevap tabi ki İphone XS Max oluyor. Özellikleri bakımından baktığımız zaman birçok telefonu gölgede bırakan İphone XS Max, fiyatıyla her daim gündemde olmayı başarıyor. Çünkü İphone normal bir telefon fiyatının neredeyse 5 katı bir fiyatla piyasaya sürülüyor. Üretilen telefon modelleri arasında en iyi işlemciye sahip olan İphone 6 işlemci ile hızlı bir performans sunuyor.

Huawei Mate 20 Pro

Eşsiz kamerası ile uzun süre gündemde olan Huawei Mate 20 Pro 3 özel kamerası ile kullanıcıların “en özel telefon hangisi” sorusunun ikinci cevabı olmaya aday bir telefon. Geniş açılı 40 mega piksel arka kamerası, 20 mega piksel kamerası ve 8 mega piksel yan kamerası ile gönüllerde taht kurmayı başaran muhteşem bir ürün.
6,39 inç ekran ile 4200 mAh batarya kapasitesi ile Huawei Mate 20 Pro, keyifli vakit geçirmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanan telefon, en özel telefon hangisi diye merak edenlerin beğeneceği bir telefon modeli. Fiyat konusunda sıkıntı yaşamayan kişiler Huawei Mate 20 Pro tercih ederek özel bir telefona sahip olabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.