Menü

Klanlar Oyununda Yeni Köy Fethetme

0

Klanlar oyununda yeni köy fethetme adına öncelikle akademi basmanız gerekmektedir. Akademi basmanız adına bina koşullarını yerine getirmelisiniz. Akademi kurduktan sonra köy fethetme adına misyoner üretmeli ve üretilen misyonerin yanına koruma amaçlı birlik eklemeniz gerekmektedir. Misyoner tek başına yollanır ise yüksek ihtimal ölecektir ve bu da sizi oldukça yavaşlatır. Çünkü misyoner üretmek özellik oyunun ilk aşamasında oldukça zordur bu zorluğun sebebi ise yüksek hammadde gereksinimi duymasından kaynaklıdır.

Akademi inşa etmek için ana bina 20, demirci 20, pazar 10 ve depo 20 seviyelerine getirilmelidir. Akademi binasını inşa ettikten sonra misyoner hemen üretilemez. Misyoner üretmek için 1 altın para basmanız gerekmektedir. Altın parayı bastıktan sonra misyoner için gerekli hammadde koşullarını yerine getirdikten sonra misyoner üretebilirsiniz. İşte bu sebepten ötürü misyoner saldırlarda iyice korunmalıdır. Korunmadığı takdirde ciddi hammadde kaybı yaşarsınız.

Her köyün sadakat seviyesi 100’dür. Misyoner köye başarılı saldırı yaptığı takdirde köyün sadakat seviyesi ortalama 25 düşecektir. Bu ortalama ile konuşacak olursak 4 saldırı da bir köy fethetmek mümkündür. Ancak 4 saldırı sonucu fethedeceğiniz köyün sadakati 1 kalabilmektedir. 1 sadakat seviyesi köy fethetmek için yeterli değildir. İlla ki köyün sadakati 0 veya 0’ın altına indirilmelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.