Menü

Sancaktepe’nin En Güvenilir ECA Servisi

0

Klima ve kombilerin hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz ancak doğru marka ve doğru modeli seçme konusunda gerekli araştırmaları yapmıyoruz. ECA Servis İstanbul firması bu konuda sizlere elinden gelen yardımın çok daha fazlasını yapıyor ve kusursuz bir şekilde sizinle ilgileniyor.
ECA Servis Sancaktepe firmasından ilk hizmet aldığım zaman firma çalışanlarının ne kadar kaliteli iş yaptığını anlamıştım ve bu konuda yanılmadığımı da gördüm.
Klima ve kombi için alış verişe çıkmadan önce de bu firmayı aradım ve tavsiyelerini sordum. Firma çalışanları sizinle yeteri kadar ilgileniyor ve gerekli tavsiyeleri de en iyi şekilde sunuyor, yani diğer firmalarda olduğu gibi ücretsiz hizmet vermiyoruz durumu bu firmada yok! Firmanın amacı para değil, müşteri memnuniyeti ve güven diyebilirim çünkü çalışanlar da bunu söylüyor ve firma politikasının müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olduğunu belirtiyorlar.
Servis ECA teknik destek ve servis hizmetleri konusunda başarılı işler yapmaya devam ediyor ve ben de bu işleri web siteleri aracılığı ile takip ediyorum.
Belli dönemlerde gerek klimam gerekse de kombim için firmadan hizmet alıyorum ve bu bakım hizmetleri sayesinde daha sağlıklı ürünlere sahip oluyorum. ECA markasına değer veren ve bu markanın kalite değerli için profesyonel hizmet sunan firmadan sizler de 444 78 56 aracılığı ile hizmet alabilir ve sorularınızı da iletebilirsiniz.
WEB ADRESİ : https://www.repairtechnical.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.