Menü

Travian Yağma Almaktan Nasıl Kurtulurum?

0

Sürekli online olmayanların ortak sorunu köylerinin yağmalanıp hammaddelerini başka oyunculara kaptırmaktır. Travian yağma almaktan nasıl kurtulurum? sorusunun cevabı oldukça basittir. Online süreleri uzun olan kişilerin başına nadir de olsa bu durum gelebiliyor. Yağmadan kurtulmanız adına atmanız gereken ilk adım sığınak seviyelerini yükseltmektir. Sığınak seviyenizin kapasitesi ile hammadde depo kapasiteniz aynı oranda olması gerekmektedir. Böylelikle gelen düşman birlikler yağmalayacak bir şey bulamaz ve size saldırmaktan vazgeçerler.

Diğer bir seçenek ise sur seviyesini yükseltmektir. Sur seviyenizi yükselttiğiniz takdirde gelen düşman birlikleri kayıp vermeye başlayacaklardır. Bu kayıp onların hoşuna gitmeyecek ve saldırıları minimize edeceklerdir fakat bu kesin değildir.

Asıl garanti yol sur seviyenizi ve sığınak seviyenizi yükselttikten sonra asker basmaktır. Bastığınız askerleri kendi köyünüzde bulundurmayın, yağma sırasında ölebilirler. Bunun yerine bastığınız askerleri başka bir köye yollayın ve orada biriktirin başka köyden kastım dost bir köy. Dost köyde askerler biriktiği zaman askerlerinizi geri çekin. Sonrasında yağma gelen adama geçmiş olsun daha size saldırmayacaktır. Bundan sonra ki yapacağı saldırı yağma için değil savaş için olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.